Aanbod in 2022
Lezing met Judith Koelemeijer op 1 mei 2022 in Zaandam
Bevrijdend Schrijven voor wie écht verder wil
en speciaal voor degene die NA de workshop verder wil door eens per maand schrijvend innerlijk werk te doen met Etty als gids en inspirator.
De bijeenkomsten vinden plaats op de laatste zaterdagmiddag van de maand.
Ga naar Bevrijdend Schrijven met Etty Hillesum als gids
VOORAANKONDIGING
Zodra de biografie uitkomt komt Shodo met concreet aanbod rondom dit boek in de vorm van een lees- en schrijfgroep.
De lezers van de SchrijfWijzer ontvangen hier als eersten bericht over. De SchrijfWijzer is gratis en je kunt je via deze onderstaande link aanmelden.
Hier aanmelden voor de SchrijfWijzer
ARCHIEF
Schrijfworkshop op 5 februari 2022 (herhaling)
Wegen grote belangstelling wordt deze workshop nogmaals gegeven.
Deze workshop dient ook als introductie én als noodzakelijke voorwaarde om deel te kunnen nemen aan het vervolg: Bevrijdend Schrijven
Ga naar de (introductie) schrijfworkshop Etty Hillesum
Schrijfworkshop via zoom
op 15 januari 2022
Het is 15 januari precies 108 jaar geleden dat Etty in Middelburg is geboren. Op haar geboortedag start Shodo met een bijzonder jaar dat in het teken staat van het leven én dagboeken van Etty. Haar woorden blijven ons inspireren en verwonderen. Hoewel Etty ze schreef tijdens de tweede wereldoorlog, zijn ze ook vandaag nog zo fris en vol leven voor wie ze nu lezen, overwegen en gebruiken als spiegel om in te kijken.