Feiten
- Dag: Maandag
- Datum: 21 december 2020
- Plaats: aan tafel in de woonkamer
- Tijd: 18:06-18:35 uur
Ervaringen op dag 7
Deze dag is opnieuw heel anders verlopen, want ik lig in de lappenmand met een pijnlijke buik en een zwaar hoofd. Ik heb de tekenoefening nog niet gedaan, maar zodra ik wat opgeknapt ben, ga ik daar heerlijk mee aan de slag.
Gasten verwelkomen
Sinds gisteravond zegt mijn lijf “nu wil ik rust en aandacht!!” en geef me over. Ik zeg al mijn zoomafspraken af voor deze week en blijf in bed liggen met een warm pittenkussen en mokken vol slappe thee. Hoewel ik me echt niet lekker voel, kan ik ook iets van het welkom ervaren door gewoonweg te gaan liggen en weer in slaap te vallen.
Elfje
ziek
en zeer
komen samen binnen
stilzwijgend halen ze me
onderuit
Ben jij ook aan het herbergen?
Hoe heb jij deze dag in het Schrijfretraiteboek ervaren? Je bent van harte welkom om in je eigen tempo met me mee te schrijven. Ook jouw reacties zijn zeer welkom op het blog, want op die manier kunnen we elkaar inspireren en bemoedigen!
Wil jij ook gaan herbergen?
Je kunt ieder moment beginnen en er net zo lang over doen als je wilt.
Klik hier en lees de eerste paar pagina’s met praktische informatie in het boek “De herberg”.
De tekenopdracht vond ik erg leuk!
Ik heb er een paar dagen over gedaan, na alle gezelligheid tijdens de Kerstdagen, stonden vanochtend (28 december) Overprikkeling & Behoefte aan Rust voor de deur:-)
Op de boekenlegger waterverfde ik allerlei bloemen en schreef op de achterkant het ‘Kom, Kom’ gedicht van Rumi. Deze reist nu verder mee door het retraiteboek.
Elfje:
Haast
Bijna nieuwjaar
Veel dingen afmaken
Leidt tot gejaagde oppervlakkigheid
Bewustwording
N.a.v. oefening 3 ga ik morgen met mijn ouders in gesprek over hoe ze mij welkom hebben geheten toen ik geboren werd. Ik weet dat ik in liefde gemaakt en welkom geheten ben, maar ben erg benieuwd hoe zij er destijds zelf in stonden. Wat een verrassende opdracht!
Ik vond het tekenen ook heerlijk om te doen. Voor de boekenlegger heb ik ook nog lekker zitten spelen met waterverf. Leuk!!!
Retraite
Stil zijn
Mijn pen schrijft
Vanuit een liefdevol hart
Waarheid
zondag 27 dec. 11.00 uur
Elfje
Waarderen
wat is
maakt me met
Glimlach tot een te-Vrede-n
mens
Waarover ik mijmerde:
De splitsing van het woord welkom in wel en kom
gaf me een bijzonder prettig gevoel: Kom WEL, Kom binnen, Kom!
Dat was vooral verrassend, omdat ik het best lastig vind om bezoek
dat spontaan langskomt frank en vrij te verwelkomen…
tot slot ontsprong gisteravond dit elfje
Gevonden
een maatje
de herberg, schrijfretraiteboek
voeding voor mijn ziel
verbonden
Dankjewel Christine!
Elfje
Gevoel
Allerdaagse dingen
Daar vind je
Beeldtaal en het Geluk
‘t Kleine
Vandaag begonnen en dacht dat het dag zeven was. Loop dus toch nog een dag achter.
Elfje
Aandacht
Rust voor
Mij een must
Om te kunnen functioneren
Levensvreugd
Dag Yris,
Welkom!!
Je kunt ook gewoon bij dag 1 beginnen en zo jouw eigen retraite in eigen tempo doen. Iedere dag starten er nieuwe herbergiers, dus je bent zeker niet alleen.
Hartelijke groet,
Christine