Schrijf een brief – verander een leven!

Doe mee met de grootste briefschrijfactie van Nederland!

Ieder jaar komen we tijdens Write for Rights rond 10 december (de Dag van de Rechten van de Mens) in actie voor mensen die groot onrecht is aangedaan. We sturen honderdduizenden brieven naar autoriteiten en vragen hen een einde te maken aan dit onrecht. En dat werkt! Activisten komen vrij, onrecht stopt. Je kunt op allerlei manieren meedoen aan Write for Rights. Hier lees je alles over de mogelijkheden.

Ieder jaar organiseert Amnesty International in december schrijfactiviteiten in de openbare bibliotheek, maar wegens corona is er een mooi alternatief bedacht: een schrijfpakket voor thuis.
Schrijf dit jaar ook mee, alleen of samen met familie of vriend(in. Een paar brieven of ansichtkaarten maken al een groot verschil.
Ook online kun je een brief ondertekenen en zo je stem laten horen voor vrijheid en mensenrechten!

 

Klik hier voor meer info en digitale mogelijkheden

2 reacties op “Schrijf een brief – verander een leven!

  1. Lidi

    Dank voor de tip Christine. Ik heb een schrijfpakket aangevraagd en ga aan de slag.
    Heel veel Licht en Liefde deze maand en in het nieuwe jaar 2022

  2. Janneke

    Eens
    Schreef ik
    Vertaald in Engels
    Aan overheden voor gerechtigheid
    Brieven

    Brieven
    Voor mensen
    Verboden is het
    Hun mening te uiten
    Gevangen

    Gevangen
    In systemen
    Hopend dat hun
    Stem ooit wordt gehoord
    Vrijheid

    Het mag duidelijk zijn dat Amnesty International voor mij niet onbekend is.
    Mooi Christine, dat je mij daar weer even aan herinnerd hebt. Ik heb meteen dat thuispakket besteld.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *