Blog voor “Wonderbaarlijk Schrijven” met Pinksteren
Na het grote succes tijdens de afgelopen Paasdagen, wordt dit schrijfproject nogmaals aangeboden mét NIEUWE citaten uit “Een cursus in wonderen”.
Dit blog is alleen toegankelijk voor de abonnees van de nieuwsbrief “De SchrijfWijzer” van Shodo. Je kunt je gratis aanmelden als abonnee via deze link. Het wachtwoord wordt uitsluitend verstuurd via de nieuwsbrief. Wanneer een wachtwoord nodig is om een bericht op het blog te openen, wordt hier automatisch om gevraagd. Je opent een bericht door op de foto of de link te klikken.
Je kunt aan dit schrijfproject deelnemen vanaf 29 mei t/m 14 juni 2020, daarna wordt dit blog gesloten.
Let op: Het éérste bericht van het schrijfproject staat helemaal ONDERAAN in de lijst.
Wonderbaarlijk Schrijven – Ervaringen van deelnemers na de 3-daagse
Hoe was jouw persoonlijke ervaring met de 3-daagse Wonderbaarlijk schrijfproject?
Lees meerNIEUW Wonderbaarlijk Schrijven in het Pinksterweekend
Inspirerende 3-daagse schrijfproject (online) op basis van 'Een cursus in wonderen' met NIEUWE citaten (vrijwillige bijdrage).
Lees meer